• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Osobowe

Auris

Przestronna i wszechstronna; pierwszy samochód kompaktowy, który w swojej gamie oferuje wersję benzynową, wysokoprężną i hybrydową.

Avensis

Samochód, którym można bez zmęczenia pokonać najdłuższą trasę, a jego własności jezdne zapewniają bezpieczeństwo przy każdej dopuszczalnej prędkości.

Aygo

Proste rozwiązania technologiczne pozwalają utrzymać koszty eksploatacji na minimalnym poziomie, bez rezygnacji z legendarnej niezawodności samochodów Toyota.

Corolla

Przez czterdzieści lat ten model stał się tożsamy ze słowem "niezawodność", zachowując najwyższą jakość wykonania i odporność na różne warunki drogowe.

Hilux

Mocna, ramowa konstrukcja, niezawodne i proste rozwiązanie napędu na cztery koła (w wersjach 4x4) oraz reduktor pozwalają przejechać niemal każdy teren.

iQ

Toyota iQ to zupełnie inne podejście do koncepcji samochodu miejskiego, które już przyjęło się w Japonii i krajach Europy Zachodniej.

Prius

Pierwszy na świecie seryjnie produkowany pojazd z napędem hybrydowym, który stał się symbolem zmian ekologicznych zachodzących w motoryzacji.

Urban Cruiser

Auto dla osób poszukujących samochodu miejskiego o ponadprzeciętnych możliwościach, które jednocześnie nie chcą rezygnować z użytkowania go poza miastem.

Verso

Samochód rodzinny przemyślany pod każdym względem, opracowany z uwzględnieniem wszelkich potrzeb, jakie może podczas podróży odczuwać rodzina z dziećmi.

Verso-S

Verso S to nowy model zaliczany do segmentu B-MPV, czyli miejskich minivanów. Jest to całkowicie nowa konstrukcja, zaprojektowana od podstaw i produkowana w Japonii.

Yaris II

Samochód miejski, zdatny także do pokonywania krótszych tras. Wnętrze ma szerokie możliwości aranżacji, a bagażnik wystarczającą pojemność.

Yaris III

Yaris trzeciej generacji będzie oferowany w Polsce aż w pięciu wariantach wyposażenia, do których wymagający Klienci będą mogli dodawać jeszcze opcje i pakiety dodatkowe.