• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Szalone akrobacje Hiluxem

r.

Myśleliście, że Toyota Hilux to nudne auto robocze – idealne dla inżynierów na budowę, czy do bogatszych gospodarstw rolnych?

Hilux-Heros-2small

Australijczycy udowadniają, że Toyota Hilux to auto wręcz stworzone do pokazów akrobatycznych i szalonych skoków. Unbreakable Hilux Heroes to grupa akrobacyjna z Australii, której członkowie wykonują różnego rodzaju pokazy za kierownicą właśnie Hiluxów. Co ciekawe, startują w niewiele zmodyfikowanych pojazdach – są to wersje z silnikiem 4.0 V6. Jak zapewniają Unbreakable Hilux Heroes – jedyne zmiany w Hiluxach to wzmocnione zawieszenie (musi przetrwać długie skoki) oraz zblokowany mechanizm różnicowy (dla lepszego driftu).

Hiluxy wystąpiły już w ponad 800 pokazach. Jak twierdzi lider grupy Jack Monkhouse – Toyoty nigdy ich nie zawiodły:

Toyota Hilux jest znana jako niezniszczalne auto, ale nadal jesteśmy pod wrażeniem ile te samochody mogą przetrwać. Poddawaliśmy je prawdziwym torturom – skoki, dziury, poślizgi i nigdy nas nie zawiodły. Jak zaczynaliśmy, planowaliśmy wymianę samochodów co trzy lata. Okazało się, że Hiluxy są tak pancerne, że startujemy już piąty rok i nic się nie dzieje"

Zresztą, zobaczcie sami ekipę Jacka w akcji. I pamiętajcie – nie próbujcie tego w domu!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież