• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

GT 86 pierwsze zdjęcia w Polsce

r.

Pewnie już wszyscy widzieli galerię GT 86 – nam udało się zrobić trochę zdjęć prawdziwemu GT 86 i zamienić kilka słów z osobą, która już jeździła tym modelem.

GT 86 Jarama

Sami nie mieliśmy jeszcze możliwości sprawdzić GT 86 w praktyce – póki co obejrzeliśmy kilka filmów oraz setki oficjalnych zdjęć. Ale dziś mamy dla was coś specjalnego – pierwsze zdjęcia jeżdżących GT 86 prosto z prezentacji samochodu. Zobaczycie na nich wnętrze auta, silnik oraz jak wygląda z zewnątrz.

Udało nam się też zamienić kilka słów z osobą, która już siedziała za kierownicą Toyoty GT 86 i sprawdziła jego możliwości na torze. Oto co usłyszeliśmy:

„Świetne zawieszenie, nie za twarde – idealna reakcja na ujęcie gazu na zakręcie. Łatwo wpada w kontrolowany poślizg. Do driftu trochę brakuje mu mocy – przydała by się turbina i co najmniej 300 KM. Rewelacyjna pozycja za kierownicą, siedzi się nisko, jak w sportowym aucie w wygodnym kubełkowym fotelu. Miejsca z tyłu – powiedzmy, że symboliczne, bagażnik też niewielki. Ale jako samochód do zabawy, GT 86 jest idealne. Szkoda, że cena pewnie koło 120 000 złotych."

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież