• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Yaris w finale COTY 2012

r.

Z początkowej listy 37 aut do finału tegorocznego konkursu Car of the Year 2012 dostało się 7 aut a wśród nich Toyota Yaris trzeciej generacji.

yaris2011

Toyota Yaris trzeciej generacji kontynuuje tradycje swojego poprzednika Toyoty Yaris pierwszej generacji, która w roku 2000 nie tylko dostała się do finałowej siódemki ale również zdobyła prestiżowy tytuł COTY

W tym roku po raz pierwszy w historii zwycięzca prestiżowego konkursu Car of the Year zostanie ogłoszony w przeddzień pierwszego dnia prasowego, który towarzyszyć będzie rozpoczęciu wystawy Geneva International Motor Show w Palexpo (marzec 2012).

Trzecia generacja Toyoty Yaris miała swoją premierę na rynku polskim we wrześniu 2011 roku. Od tamtej pory sprzedano blisko 2500 sztuk i popyt na ten model nadal rośnie.

Cena wyjściowa Yarisa trzeciej generacji wynosi 39 900 zł (Yaris 1.0 70 Terra, nadwozie 3-drzwiowe). Yaris trzeciej generacji jest oferowany w Polsce aż w pięciu wariantach wyposażenia, do których wymagający Klienci mogą dodawać jeszcze opcje i pakiety dodatkowe. Do znanych już z poprzednich modeli wersji Terra, Luna i Sol dołączyły dwie zupełnie nowe specyfikacje – Prestige i Dynamic.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież