• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Zwycięzca konkursu po weekendzie z Yarisem

r.

Jak zapewne pamiętacie, zwycięzca naszego konkursu spędził cały świąteczny weekend z Yarisem. Zobaczcie, jakie wrażenia miał po przejażdżce.

Yaris nagroda konkurs

W konkursie „Moja Toyota Yaris" zwyciężył Piotr Krzyczkowski – i to właśnie on spędził świąteczny weekend za kierownicą nowej Toyoty Yaris (TUTAJ zobaczycie jego zwycięską pracę). Piotr zrobił swojej wygranej Toyocie Yaris trochę zdjęć oraz napisał dla nas kilka zdań o swoich wrażeniach z weekendu:

"Na początku spodziewałem się starszej generacji tego miejskiego autka.

W momencie, gdy odbierałem kluczyki i dowód od auta, a ono wyjechała z podziemnego garażu, bardzo miło się rozczarowałem. Okazało się, że spędzę weekend z naprawdę ładnym i bogato wyposażonym pojazdem.

Auto przypadło mi do gustu, doskonale łączyło dostateczny komfort z precyzyjnym, " sportowym " prowadzeniem. Miłą niespodzianką było wnętrze i zakres wyposażenia. Auto posiadało pół skórę, przeszywaną pomarańczowymi nićmi, zgrabną wielofunkcyjną kierownicę oraz rozbudowany zestaw multimedialny.

Jeżeli chodzi atuty zewnętrzne, bardzo spodobał mi się panoramiczny dach, wspaniale kontrastujący z białym lakierem. Miłym akcentem, cieszącym oko były grafitowe 16 alufelgi. Najbardziej podoba mi się przód tego wehikułu- ostry, wyrazisty, zupełne przeciwieństwo "bułowatego" poprzednika. Ciemne akcenty, tj. panoramiczny dach, ciemne felgi wzbogacały delikatnie dymione klosze reflektorów przednich.

Yarisa polubiłem także za jego zwrotność i poręczność, szczególnie na ciasnych parkingach. Miłym zaskoczeniem było spalanie, które przy dosyć dynamicznej jeździe nie przekroczyło 8 litrów.

Reasumując, Yaris jest naprawdę sympatycznym autkiem, które może nieźle namieszać w swoim segmencie.

Bardzo się cieszę, że mogłem z nim spędzić Święta Bożego Narodzenia :) Jeszcze raz dziękuję!"

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież