• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Toyota Touch & Go

r.

Pojawiają się nowe informacje o systemie multimedialnym jaki zainstalowany będzie w nowych Yarisach.

yaristochandgo Oto jakie informacje uzyskaliśmy z Toyoty, na temat systemu Touch and Go.

"Bazując na systemie Toyota Touch, odmiana Touch & Go dodaje do nowego Yarisa system nawigacji satelitarnej o najlepszym na rynku stosunku ceny do jakości i funkcji. Poza tradycyjnymi funkcjami znanymi z innych modeli Toyoty, do wyboru kierowcy będą nie tylko trasy najszybsze czy najkrótsze, ale także najbardziej ekologiczna droga przejazdu. Za pomocą połączenia z Internetem przez telefon współpracujący z systemem, będzie można korzystać z usługi Google Local Search, oferującej największą i najbardziej aktualną bazę danych o miejscach znajdujących się w pobliżu pojazdu. Wykorzystując Google Maps kierowca będzie mógł ponadto wybrać na swoim domowym komputerze interesujące go miejsca i bezpośrednio transferować je jako punkty POI do systemu Toyota Touch & Go w swoim samochodzie, wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi. Moduł Toyota Touch & Go dodaje także możliwość pisania i odczytywania sms-ów na ekranie systemu, czy oglądanie zdjęć znajdujących się na zewnętrznej pamięci USB. Od momentu debiutu rynkowego Toyota Touch & Go będzie umożliwiała korzystanie z szeregu dedykowanych aplikacji. Dzięki nim kierowca będzie mógł uzyskać informacje np. o cenach paliw na najbliższych stacjach benzynowych, prognozie pogody, dostępnych w pobliżu miejscach parkingowych. Za pomocą Toyota Touch & Go będzie można także korzystać z portalu społecznościowego Facebook. Toyota Touch & Go została zaprojektowana od podstaw, aby spełnić trzy najważniejsze wymogi użytkowników: atrakcyjność cenową, możliwość personalizacji systemu, oraz szybkość i łatwość instalacji wszelkich aktualizacji map czy aplikacji dodatkowych."

Nas osobiście interesuje, jak niby ma działać współpraca z Facebookiem. Czy skończy się to na automatycznych publikacjach postów pod tytułem "Właśnie jechałem 180km/h moim Yarisem"? Mamy nadzieje, że pojawi się coś bardziej odkrywczego...

Przypominamy też, że jako pierwsi podejrzewaliśmy Toyotę o umieszczenie w nowym Yarisie innego systemu multimedialnego, nieznanego z poprzednich modeli marki.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież