• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Nowy prezydent w Toyocie

r.

20 czerwca odbyła się ceremonia zmiany Prezydenta Toyota Motor Poland.

Otsubo Od 1 lipca polskim oddziałem koncernu będzie zarządzał Tsutomu Otsubo. Tetsuya Takenaka, który zarządzał Toyotą Motor Poland od stycznia 2009 roku, pozostaje w szeregach koncernu. Po zakończeniu swojej misji w Polsce dołączy do Zarządu firmy Don Valley North Automotive Group, jednej z największych sieci dilerów w Kanadzie.

Tsutomu Otsubo, obejmujący kierownictwo nad polskim oddziałem Toyoty, utrzymuje jednocześnie swoje obowiązki prezydenta Toyota Motor Czechy. Od 1 lipca br. będzie odpowiadał za operacje koncernu na rynku polskim, czeskim, oraz słowackim. Z uwagi na wielkość rynków i sprzedaży Toyoty w tych krajach, rynek polski stanie się priorytetowym obszarem działalności nowego Prezydenta.

Obecny na uroczystości Didier Leroy, Prezydent Toyota Motor Europe, podsumował nowe obowiązki Tsutomu Otsubo:

„Sytuacja na rynku motoryzacyjnym będzie lepsza niż w roku ubiegłym, ale wciąż bardzo wymagająca. Nowy prezydent Pan Otsubo będzie musiał stawić czoła wielu wyzwaniom. Jestem jednak przekonany, że dzięki bogatemu doświadczeniu i świeżemu spojrzeniu, silnej sieci dilerskiej oraz wykwalifikowanym pracownikom Toyota Motor Poland uda mu się pokonać wszystkie przeszkody i wzmocnić pozycję Toyoty w Polsce".

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież