• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Le Mans po 7miu godzinach

r.

Zbliża się już siódma godzina wyścigu Le Mans. Jak radzi sobie zespół REBELLION z silnikami Toyoty?

rebbelion_le_mans_2 Po siedmiu godzinach na pierwszym miejscu znajduje się ekipa Audi Sport, na drugim Peugeot. Jednak póki co ciężko typować zwycięzców – na czele raz znajduje się auto Peugeota, raz Audi. Wszystko zależy od tego który samochód właśnie zjechał do boksów. Ogólnie zespół Peugeota jest w stanie jechać bez tankowania nieco dłużej. Nie jest to wielka różnica, z reguły jednego okrążenia. Ale dzięki temu mają szansę pokonać Audi na mniejszej liczbie zjazdów do boksów. Jednocześnie Audi utrzymuje nieco szybsze tempo, więc być może będzie w stanie zneutralizować tą różnicę, jadąc nieco szybciej.

Samochody zespołu REBELLION napędzane silnikami Toyoty przewodzą w stawce samochodów LMP1 jeżeli chodzi o silniki benzynowe. W klasyfikacji generalnej bolidy REBELLION znajdują się na 8 i 9 miejscu z stratą obecnie 4 okrążeń do prowadzącego. Z przodu wszystkie auta napędzane są silnikami Diesla.

Na samym początku z wyścigu odpadł jeden z bolidów Audi kierowany przez Alana McNisha, po przypadkowym kontakcie z wyprzedzanym Ferrari. Audi wyleciało w barierki, odbiło się w powietrze i zostało całkowicie zniszczone w tym wypadku. Ferrari z numerem 58 pojechało dalej z jedyni e przebitą oponą.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież