• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

W co się bawić: Celica GT-Four

r.

Co prawda Dzień Dziecka już minął, pokażemy wam jednak czym może się bawić i duży i mały miłośnik Toyoty.

tamiya_celica
Przedstawiony na zdjęciu zdalnie sterowany model Toyoty Celiki GT-Four wyprodukowała firma Tamiya. Model zrobiono w skali 1/10, samochód ma więc około 45 cm długości. Napędzane jest silnikiem elektrycznym, nie mamy więc problemów z tankowaniem. Musimy jednak pamiętać o naładowaniu akumulatorów.
Samochód ma, jak prawdziwa rajdowa Celica, napęd na cztery koła z dwoma dyferencjałami. Dzięki temu prowadzi się bardzo pewnie, jednak musimy pamiętać, że mimo wszystko jest to dosyć szybka zabawka.

W tej specyfikacji auto przeznaczone jest do jazdy po luźnych nawierzchniach. W zestawie znajdziemy specjalne terenowe opony, ułatwiające jazdę piaskowych drogach. Oczywiście, jest to małe auto i ze zbyt wielkimi dziurami sobie nie poradzi. Do takich jazd przeznaczone są zupełnie inne pojazdy – tak zwane buggy.
Samochód wyposażony jest w olejowe amortyzatory, regulowane zawieszenie, regulowane dyferencjały kulkowe – w tej specyfikacji zupełnie spokojnie możecie spróbować wystartować tą Celica w eliminacjach rajdowych (oczywiście, rajdów dla modeli zdalnie sterowanych).

Przedstawiony zestaw jest do samodzielnego montażu. Co to oznacza? Że w pudełku znajdziemy jedynie poszczególne części, które musimy samemu złożyć i poskręcać. Warto pamiętać, że kupując taki zestaw musimy dokupić do niego jeszcze aparaturę do zdalnego sterowania, akumulatory i ładowarkę.

Więcej info
Cena: 900 PLN

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież