• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Ile za Verso-S?

r.

Premiera Verso-S już niebawem. Poznaliśmy ceny tego nowego modelu.

verso-s Verso-S widzieliśmy już krążące po Warszawie, przyjżeliśmy się też wnętrzu jego bliźniaczej konstrukcji – Subaru Trezii. Dziś poznaliśmy ceny dostępnych wersji Toyoty Veros-S.

1,33 Dual VVT-i (99 KM) 6 M/T
Terra: 57 600 zł
Luna: 61 200 zł
Premium: 64 800 zł
1,33 Dual VVT-i (99 KM) Multidrive S
Luna: 66 200 zł
Premium: 69 800 zł
1,4 D-4D (90 KM) 6 M/T
Luna: 68 700 zł
Premium: 72 300 zł


Jak widać, tanio nie będzie. Wyposażenie obejmuje jednak: w wersji Terra - 7 poduszek powietrznych, ABS, system stabilizacji VSC, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, elektrycznie sterowane przednie szyby i lusterka, komputer pokładowy i radio CD/MP3. Luna posiadać będzie dodatkowo ręczną klimatyzację, a Premium - lampy przeciwmgłowe, system multimedialny Toyota Touch z kamerą cofania, dodatkowe podłokietniki i schowki oraz dwupłaszczyznowo regulowaną kolumnę kierownicy (standardowe wyposażenie obejmuje regulację jedynie w pionie).


Po wyposażeniu widać, że tak naprawdę rozsądnym rozwiązaniem jest minimum wersja Luna (klimatyzacja). Nie do zrozumienia jest także brak dwupłaszczyznowej regulacji kolumny kierownicy w podstawowych wersjach – takie rzeczy są już standardem, droga Toyoto. Zwłaszcza za blisko 60 tysięcy.
Nas szczególnie interesuje nowy system multimedialny system Toyota Touch – ciekawe jak będzie się on sprawdzał w praktyce.


Dodatkowo do wersji Premium dokupić możemy pakiety wyposażeniowe: Vision za 1 900 zł (panoramiczny dach i przyciemniane szyby), Comfort za 3 000 zł (klimatyzacja automatyczna, elektrycznie regulowane tylne szyby) oraz VIP za 4 500 zł (klimatyzacja automatyczna, panoramiczny dach i przyciemniane szyby).
Reasumując – najlepiej wyposażoną wersję Verso-S kupimy za blisko 77 tysięcy. Za 76 tysięcy kupimy Aurisa z tym samym silnikiem 1,4 D-4D w wersji Premium…

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież