• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Nowy Yaris - szpiegowskie zdjęcia!

r.

Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy Yaris, który zadebiutuje na rynku japońskim w grudniu tego roku. Wprawdzie na razie na japońskiej stronie uruchomiono tylko małą podstronę, która pokazuje tylko... przedni reflektor, ale fani Toyoty z Kraju Kwitnącej Wiśni zdobyli już zupełnie oficjalny prospekt trzeciej generacji Yarisa i to dzięki jego skanom dowiedzieliśmy się (prawie) wszystkiego na temat nowego Yarisa.

 

W oczy rzuca się przede wszystkim stylizacja przedniej części nadwozia z ostrymi krawędziami zamiast dotychczasowych, łagodnych zaokrągleń. Jeszcze ciekawiej prezentuje się szpiegowskie zdjęcie wnętrza zamieszczone na japońskiej stronie fanklubu Toyoty Vitz (tak nazywa się Yaris w Japonii). Wszystko wskazuje na to, że długa, pionowa konsola ze wskażnikami pośrodku deski rozdzielczej odejdzie do historii. Nowe wnętrze przypomina mocno Hondę Jazz.

Nowy Yaris ma być o 10 cm dłuższy, ma mieć o 5 cm większy rozstaw osi i być niższy o 2 centymetry. Wszystkie auta – przynajmniej w Japonii – otrzymają system Smart Stop wyłączający silnik na postoju, poszerzenie gamy o wersję hybrydową jest już pewne. Japończycy dostaną także sportową wersję RS, której prawdopodobnie nie znajdziemy w europejskiej gamie Yarisa.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież