• rss
  • Twitter
  • youtube
  • Facebook:
  • Google Plus:

Obserwuj nas:

Camry, Venza i Tacoma do serwisu

r.

Toyota ogłasza wielką akcję serwisową w USA na modele Camry, Venza, Tacoma.

Toyota-Venza 2009

Pierwsza akcja serwisowa dotyczy 70500 egzemplarzy modelu Toyota Camry produkowanych od 2009 roku i Toyoty Venza (116000 egzemplarzy) z lat produkcji 2009-2011. Problemem w tych modelach jest włącznik świateł stopu. Podczas produkcji do włącznika umieszczonego przy pedale hamulca mogła dostać się niewielka ilość smaru, która z wiekiem zaburzać będzie przepływ prądu we włączniku. Rezultatem tego mogą być problemy w uruchomieniem samochodu bądź przełączeniem automatycznej skrzyni biegów z pozycji P. Może także dojść do gaśnięcia świateł hamulcowych. Serwis jak zapewnia Toyota ma zająć 30 min. Nie wiemy jednak, jaki będzie los aut sprowadzonych do Polski.

Druga akcja dotyczy modelu Toyota Tacoma z lat produkcji 2005-2009 (495000 egzemplarzy). Tutaj problemem jest przecierający się drut w kolumnie kierowniczej, prowadzący do poduszki powietrznej. W skrajnych przypadkach może to uniemożliwić odpalenie poduszki.

Toyota zapewnia, że obecnie kompletuje niezbędne do przeprowadzenia akcji serwisowej części i na początku kwietnia rozpocznie się umawianie użytkowników do wizyty w serwisie.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież